Genç Liderler Buluşması

“Genç Liderler Buluşması”, “Gençlik Otobüsü” projemiz kapsamında 8 yıldır gerçekleştirilen Dünya’nın en büyük Gençlik Buluşmasıdır. Projemize her yıl on binlerce başvuru yapılmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda projemize  180.000 genç başvuru yapmıştır.

“Genç Liderler Buluşması” projemiz kapsamında her yıl yapılan başvurular arasından 6.000 genç seçilerek ülkemizin iş, sanat, spor ve siyaset dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya getirilerek liderlik eğitimi verilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz liderlik buluşmasıyla gençlerimizin kişisel gelişimlerine katkı sağlanmaktadır.

Her geçen yıl ülke genelinden katılımın daha da yaygınlaştığı “Genç Liderler Buluşması” projemize önümüzdeki yılda 6.000 genç seçilerek katılım sağlayacaktır.

“Genç Liderler Buluşması” projemiz Avrupa’nın en büyük kapalı gösteri merkezi olan İstanbul Yahya Kemal Beyatlı ( Arena Mega ) gösteri merkezinde gerçekleştirilecektir. Bu buluşma kapsamında gençlerimiz, ulusal ve uluslararası düzeyde başarı elde etmiş isimlerle bir araya geleceklerdir.

Dünya genelinde gerçekleştirilen en büyük gençlik buluşması olan “Genç Liderler Buluşması” projemiz, gençlerimizin uluslararası düzeyde projeler gerçekleştirmelerinin öncülüğünü yapmaktadır.

Ülke genelindeki tüm üniversitelerden katılımın sağlandığı “Genç Liderler Buluşması” projemiz, din, dil, ırk, görüş farklılığını ayırt etmeksizin tüm gençleri tek bir çatı altında toplayıp, tek bir amaç uğrunda bir araya gelmelerini sağlamaktadır.

“Genç Liderler Buluşması” projemize katılan 6.000 genç arasından her yıl 50 genç seçilerek “Gençlik Otobüsü” projemiz kapsamında Avrupa’da 15 ülke 24 şehir ziyaretini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedirler.